Yalova Üniversitesi ile birlikte BOR, GÜMÜŞ ve HIPOKLOROZ'ü Dünya'da bir araya getiren İlk ve Tek Firma SİMMURG   x

Gümüş Karışımlı Doğal Hijyen Ürünleri

İki güçlü etken madde olan oksijenli su ve gümüş, nano teknoloji laboratuvarlarında bir araya getirildi! Hastalıkları tetikleyen virüs, bakteri, mantar gibi mikroorganizmaların bulunduğu ortamlarda artık tek ihtiyacınız Simmurg Doğal Temizleyici

Gümüş Katmanlı Alkolsüz Sıvı Genel Doğal Temizleyici Simmurg, iyot, alkol, fenol, aldehit, antibiyotik, triklozan ve amonyak gibi zararlı hiçbir kimyasal içermez. Herhangi bir yan etkisi bulunmayan Genel Temizleyici çevreye de hiçbir zararı yoktur. El ve ciltte tahriş yaratmayan dezenfektan, sık kullanıma uygun formüle edilmiştir.

Nano boyuttaki gümüş parçacıkları ile Simmurg Genel Temizleyici , yüzey alanının milyonlarca kat artması sonucu uygulandıkları yüzeyde çok kuvvetli bir mikrop öldürücü etki yaratır. Uygulanan yüzeylerde mutasyona uğramış olsun ya da olmasın virüs, bakteri ve mantar gibi her türlü mikroorganizmanın da yeniden oluşumunu önler.

Raporlar, nano gümüşün bilinen 650 patojeni çok kısa bir sürede yok ettiğini gösteriyor. Hiçbir mikroorganizmanın nano gümüş karşısında canlı kalamadığı deneylerle tespit edilmiştir.

 


Robot Süpürge Hijyen Ürünü KOKUSUZ (5 kg)

Robot Süpürge Hijyen Ürünü KOKUSUZ (5 kg)

257,00₺ Vergiler Hariç: 257,00₺

Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)